Zadzwoń: +48 602528250

Szkło we wnętrzach najwyższej jakości ...

Jakubex zakład szklarski Pabianice

Jakubex

Szkło we wnętrzach najwyższej jakości ...

Firma której początki to rok 1990. Zaczynaliśmy jako firma rodzinna. Z wielką pasją, w małym lokalu, posiadając  kilka maszyn do zdobienia szkła. Główny nurt produkcyjny w tamtych czasach, skierowany był na typową pracę artystyczną. Szlifowane lub piaskowane wzory wykonywaliśmy głównie na szkle stołowym oraz gospodarczym. Potrzeby rynku, dostępność nowych produktów i technologi wpłynął i wpływa do dziś na rozwój firmy Jakubex. 

Rok 2020

30 lat firmy Jakubex w branży szklarskiej

Obecnie firma Jakubex to zespół ludzi z doświadczeniem, wspomaganych odpowiednimi technologiami. Podstawową wiedzę o obróbce szkła można przyswoić względnie szybko, doświadczenie i umiejętności, zdobywa się latami. Jesteśmy z Wami od 1990 roku. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą PRODUKTÓWUSŁUG

Zapraszamy również do siedziby naszej firmy. W części biurowej specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka propozycji oferowanych produktów.

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

Inwestycja w technologię

Udział w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, był dużym krokiem w rozwoju firmy. Projekt zakładał innowacyjność rozwiązań produkcyjnych. Przygotowania do projektu oraz pozyskane technologie wpłynęły na całokształt firmy. 

Projekt obejmował:

  • zakup systemu sprężarkowego 
  • zakup systemu magazynowania szkła
  • zakup dwustronnej wiertarki pionowej do szkła 
  • zakup automatycznej piaskarki do szkła
  • zakup szlifierko-ukosowarki
Nowe technologie w firmie Jakubex to nie tylko projekt z UE. Kontynuacją rozpoczętych zmian były kolejne zakupy sprzętu, oprogramowania oraz rozbudowa zakładu produkcyjnego.